%AM, %04 %253 %2015 %06:%listopada

Diabeciaki na Wielkim Nocnym Biegu POZDRO

Przyjdź w nocy z 13 na 14 listopada 2015 r. na Plac Piłsudskiego w Warszawie!

Wspólnie z nami utwórz dwa błękitne okręgi podczas II Wielkiego Nocnego Biegu PoZdro! z okazji XXIV Światowego Dnia Cukrzycy. Zapraszamy na niepowtarzalne wydarzenie!

Zapraszamy na niepowtarzalne wydarzenie!

W tym roku warunkiem udziału w Wielkim Nocnym Biegu PoZdro! jest dokonanie opłaty wpisowej w wysokości 30 zł (lub dowolnej wyższej kwoty*).

Zarejestruj się już teraz na: www.po-zdro.pl/bieg

Całość środków zebranych podczas rejestracji uczestników, zostanie przekazana na cele charytatywne. W tegorocznej edycji biegu wspieramy dwa ośrodki: Fundację Diabeciaki „Pomoc Młodym Diabetykom” z Łodzi oraz Poradnię Diabetologiczną przy Instytucie Matki I Dziecka z Warszawy.

Uczestnicy zostaną podzieleni na dwie drużyny, czyli dwa okręgi po 300 osób. Każdy uczestnik biegu otrzyma specjalny chip, który zmierzy pokonany przez niego dystans. Poszczególne wyniki zsumujemy.
Wynik każdej z drużyn będzie na bieżąco wyświetlany na telebimie. Ilość przebiegniętych kilometrów przełoży się na kwotę przekazaną obydwu ośrodkom.

Czy wiesz, że 90% przypadków cukrzycy to cukrzyca typu 2, której można uniknąć m.in. poprzez aktywność fizyczną? Zamanifestujmy razem jak ważna w walce z tą trudną chorobą jest profilaktyka. Pokażmy, że biegać może każdy!


FORMUŁA IMPREZY:

- 2 drużyny po 300 osób (liczba miejsc ograniczona)
- Bieg w dwóch okręgach o obwodzie 200 m
- 24 minuty rywalizacji (24 rocznica ustanowienia Światowego Dnia Cukrzycy)
- Impreza w systemie Silent Disco (uczestnicy mają słuchawki, kontakt ze spikerem odbywa się drogą radiową, dzięki temu nie zakłócamy ciszy nocnej)
- Podczas biegu dostępny będzie bufet z herbatą, foto-namiot, a każdy uczestnik otrzyma specjalny pakiet startowy
- Minimalna opłata wpisowa: 30 zł

HARMONOGRAM IMPREZY:


22.30-23:30 Odbiór pakietów startowych Biegu, zdjęcia w foto-namiocie
23:30-00.24 Przejście na trasę Biegu oraz wspólna rozgrzewka
00.24-00.48 Bieg Główny (start po zmianie warty przy Grobie Nieznanego Żołnierza)
00.48-1.15 Ogłoszenie wyników, zakończenie imprezy


ZGŁOSZENIA:


Wszystkich chętnych zapraszamy do wysłania zgłoszenia pod adresem: www.po-zdro.pl/bieg/


Prosimy o zabranie ze sobą dowodu osobistego lub innego dokumentu ze zdjęciem. Dokument będzie Ci potrzebny, abyś mógł wypożyczyć słuchawki, przez które będziemy komunikować się z Tobą podczas Biegu.


W razie pytań skontaktuj się z Organizatorem:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Liczymy na Twoją obecność!

--------------------------------------
W czasie Wielkiego Nocnego Biegu zachęcamy byś włączył swoją ulubioną aplikację do biegania. Niech wszyscy znajomi zobaczą tę nietypową trasę! Wyślij zrzut, na którym widać podwójny "okrągły" bieg i prześlij go na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Twoje kilometry wesprą naszą akcję w rzeczywisty sposób!

Please publish modules in offcanvas position.

Nasz Serwis internetowy używa plików cookies do prawidłowego działania strony.

Korzystanie z Serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w Polityce bezpieczeństwa

Zrozumiałem